Pn - Pt  10:00 - 18:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

512 221 477

Jaki model balkonika wybrać dla seniora?

Balkoniki to doskonały sposób na zapewnienie wsparcia i stabilności dla osób, które powracają do zdrowia po urazie lub chorobie. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczne i pewne środowisko dla ludzi, którzy potrzebują odpoczynku po operacji lub wykonanych zabiegach medycznych. Mogą być stosowane w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, a nawet w domu. Sprzęt tego typu pomaga zmniejszyć ryzyko upadków i pomóc w utrzymaniu równowagi podczas wykonywania ćwiczeń. Balkoniki mogą być również wykorzystywane do zapewnienia komfortu i wsparcia dla osób mających trudności ze wstawaniem.

Rodzaje balkoników rehabilitacyjnych

Istnieje kilka rodzajów balkoników rehabilitacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Najpopularniejszym typem jest balkonik o regulowanej wysokości, który pozwala użytkownikowi dostosować jego wysokość do swoich potrzeb. Ten typ balkonika jest idealny dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia podczas wykonywania ćwiczeń lub rozciągania. Inne rodzaje balkoników medycznych obejmują balkoniki składane, które można złożyć, gdy nie są używane, a także modele przenośne, które można łatwo transportować z jednego miejsca na drugie.

Wynajem balkoników medycznych do rehabilitacji

Jeśli potrzebujesz balkoników medycznych do celów rehabilitacyjnych, możesz rozważyć ich wynajem zamiast zakupu. Wynajem sprzętu medycznego to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a jednocześnie uzyskanie dostępu do wysokiej jakości sprzętu, który został zaprojektowany specjalnie do celów rehabilitacyjnych. Istnieje wiele firm, które oferują usługi wynajmu balkoników medycznych w Polsce. Przykładem jest firma Kammed, która specjalizuje się w wypożyczaniu sprzętu medycznego, takiego jak wózki inwalidzkie, chodniki, kule i balkoniki medyczne.