Pn - Pt  10:00 - 18:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

512 221 477

O firmie Kammed - dostawcy sprzętu medycznego

Świadczymy usługi wypożyczania i sprzedaży sprzętu medycznego wszystkim tym, dla których tego rodzaju akcesoria i produkty umożliwiają i usprawniają codzienne funkcjonowanie. Naszymi klientami są zwykle osoby czasowo oraz stale niepełnosprawne, przewlekle chore lub te, które uległy wypadkowi. Sprzęt medyczny pełni niekiedy jedyną formę pomocy, która umożliwia uczestniczenie takiej osoby w życiu i zwykłym funkcjonowaniu, dlatego wiemy, jak ważne jest nabycie lub wypożyczenie takiego sprzętu w atrakcyjnych cenach.

Sprzęt medyczny

 

Doradztwo, dowóz i montaż sprzętu medycznego

Stawiamy na jakość i wytrzymałość naszych produktów, dlatego oferujemy jedynie sprzęt od renomowanych producentów znanych na rynku medycznym. Zajmujemy się także dowozem oraz montażem wypożyczonych bądź zakupionych u nas produktów, dodatkowo chętnie służymy pomocą i doradztwem w wyborze. Na terenie Olkusza i Braciejówki – dowóz sprzętu gratis.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie te osoby, które potrzebują zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt medyczny. Jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu! Doradzamy i pomagamy również w kompletowaniu potrzebnych dokumentów do dofinansowania sprzętu ortopedycznego i medycznego.

Zobacz także

Sklep łóżka szpitalne

Sklep

Sprzedaż nowego i używanego sprzętu medycznego w atrakcyjnych cenach.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu medycznego osobom potrzebującym, m.in.: przewlekle chorym i niepełnosprawnym.

Regulamin i umowa najmu

Wzór umowy najmu sprzętu medycznego i regulamin wypożyczalni.

Regulamin i umowa najmu sprzętu medycznego

Dofinansowanie

Osoby z niepełnosprawnością, mające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mogą ubiegać się o dofinansowanie sprzętu medycznego.

Dofinansowanie sprzętu medycznego